trim_c (trim_c) wrote,
trim_c
trim_c

Помер Мирослав Попопвич

https://storage1.censor.net.ua/images/8/7/9/f/879f1d2f64959cfbfd5e6f92f00b64f5/610x343.jpg

Ми сьогодні іноді навіть забуваємо, що нинішня війна – війна принципів. Ми знаємо – і це правда, – що йде війна між Росією й Україною: вона не оголошена як війна, але ми всі знаємо, що вона собою являє. І до цього звелися всі суперечності, які існували, що дуже небезпечно: справа не в мові і навіть не в незалежності – не про це йде мова, а про те, що ми повинні побудувати суспільство з людським обличчям.


Мені поталанило бути знайомим із ним особисто.
Він був першим опонентом на захисті моїм сином кандидатської дисертації.
Ігор та його другий опонент, теж тоді молодою людиною, по снідали в на разом і поїхали на захист, ми із дружиною поїхали через 10 хвилин.

Але молоді люди не приїхали і на початок засідання Вченої Ради, вони спізнилися більш ніж на годину, через що Рада змушена була перенести послідовність захистів.
То були лихі 90-ті, - і можете собі уявити, що відбувалося із моєю дружиною, - бо для неї вже не про дисертацію йшлося, пропала дитина. І весь цей час пан Мирослав сидів поруч із нею, її заспокоював і розповідав різні гумористичні епізоди, що траплялися на захистах.

А коли все ж таки захист ігоревої дисертації розпочався, а він досліджував маловідомі сторони авторів Талмуду, і настав час виступати Попопвичу, він розпочав свій виступ словами:
- Я ніколи не думав, що доживу до того дня, коли дослідження на таку тему зможе стати темою дисертації в Україні. Але я щасливий, що дожив.

Мрослав Попович був для мене і безумовно не лише для мене взірцем і визначного вченого і справжньої людини, зауважу, що дивлячись на нього було не важко зрозуміти, що останнє і важче, і важливіше
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment