?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
Ніч на Банковій
trim_c
Ігор Луценко,
Народний депутат України,


З ФБ-події

50 атак на активістів за останній рік.

Жодного покараного. Нас убивають.

Це – проблема, яка призведе до незворотних наслідків для країни та її національної безпеки.

Влада систематично ігнорує цю проблему і тільки гучний розголос сприяє тому, щоб щось було зроблено. Ми вимагаємо, щоб нас почули.

Нас вбивають через мовчання влади.

Не мовчи хоч ти, приходь!

Збір зі сторони вулиці Інститутської.


ЧТ, 27 ВЕРЕСНЯ О 18:00
Банкова, 11


О себе могу сказать: у меня непростые семейные обстоятельства, но я постараюсь.

  • 1
а он в курсе, что порох в нью-йорке?
что ж они такие смелые всегда собираются под его крыльцом, когда барин в отъезде?
и хотят, чтобы их услышали?

дык они всегда собираються когда " барин в отьезде "
а то внезапно выдет Порошенко к митингующим ( а он вполне может ) и будет неудобно ...

а я думаю, что это с утра в подъезде не нассано...
а он в отъезде оказывается

Думаете - это он вам...в подъезде?

ну если он нападает на активистов, то кто же еще

Четвер після 18? Може, і я підійду.

Вчера говорили об 40 нападениях
Вангую, через неделю заявят об 100 нападений, через ещё неделю об 200

Но списка никто и никогда не предьявит!Кстати это нападение тоже включили, и сколько таких в этом списке?

Mason Lemberg
21 ч. ·
Вже 5 років українцями маніпулюють. Досить просто, достатньо цинічно, але ефективно.
Просто заміняючи суть статусами і ярликами.

"Я - антикорупціонер/реформатор/технократ/ослой...грузинський месія. Мій опонент, відповідно отримує ярлик "корупціонер", або "проплачений захисник корупціонера". Кого ти вибереш? Ти ж проти корупції?"
І недалекі люди робили очевидний (як їм здавалося) вибір...
Хоча якщо розібратися в суті, то, в кращому випадку, мова йшла у виборі між мразотою і мразотою, між корупціонером і іншим корупціонером. В гіршому випадку мова йшла про відпрацювання брудних політичних технологій накидування на опонентів і прикривання статусами "боротьби з корупцією", "патріотизму", "громадського активізму" ітд.

Так було спаплюжено багато важливих і не пустих для українців слів, наповнених важливими сенсами: "патріот", "доброволець", "волонтер", "активіст", "атовець" та багато інших. Бо рано чи пізно, люди зауважували, що цими статусами іноді (і досить часто) прикриваються не зовсім чисті люди. Хоча це ми далі їх спаплюжити, дозволяючи заміняти суть події вибором між статусами і ярликами її учасників, навіть не спробувавши розібратися чи справжні ці статуси та ярлики.

Вчора вночі у Львові стався випадок, який повною мірою характеризує весь клінічний ідіотизм таких маніпулювань. Виявилося, що одні активісти порізали інших активістів на спортивному майданчику школи. Вночі.
Що робили активісти вночі на закритому шкільному майданчику? Ким були уповноважені туди йти? Інтереси якої громади вони захищали? В чому полягає політичний мотив нападу на них, про який вони тепер заявляють? А головне, ми цього так і не дізнаємося, бо порізані активісти відмовилися давати свідчення, в той час коли їхні друзі вимагають покарання винних в "політичних переслідуваннях активістів".
Цей випадок добре показує наскільки викривлена суть в результаті цих маніпулювань. Бо замість очевидних версій про те, що в даному випадку кримінальні/бандові (навіть допустимо ідеологічні) розбірки (які не мають нічого спільного з інтересами львівської громади), нам намагаються нав'язати версію про політичні переслідування, тільки завдяки маніпулюванню словом "активіст".

Найгірше, що деякі державні мужі дають собою маніпулювати, вв'язуючись в гру, яку вони завжди будуть програвати професійним маніпуляторам, особливо якщо ти приймаєш і оперуєш нав'язаними ними статусами і ярликами.

  • 1