?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
Президент разделяет беспокойство
trim_c

Президент Петр Порошенко заявил, что разделяет обеспокоенность участников акции "Молчание убивает" относительно многочисленных нападений на активистов.

Соответствующее сообщение 27 сентября распространила администрация президента.

Заявление распространено именно за пару часов до начала акции "Ночь на Банковой"

Последние записи в журнале

 • Кипр - наше фсё!

  OCCRP: Коломойский с Боголюбовым вывели $5,5 млрд из Приватбанка через Кипр Бывшие владельцы Приватбанка Игорь Коломойский и Геннадий…

 • Трудности отказа

  Михаил Дубинянский "Если он увидит, что проиграет на следующих выборах, он просто не будет принимать в них участия. Петр не умеет…

 • Гриценко прокомментировал дебаты Порошенко и Зеленского

  Лидер партии Гражданская позиция Анатолий Гриценко заявил, что дебаты между кандидатами в президенты на Олимпийском не показали системного…


 • 1
На жаль ні - я був у лікаря у цей час. Не з мого приводу - проблеми у сестри

Я був. Ну... умовно «був». Не вмію я мітингувати.

Прийшов, постояв, трохи послухав, пошукав знайомі обличчя, побачив тільки Мустафу, який робив селфі з дівчатами, та й пішов собі.

Людей було небагато, зате було до чорта й трохи поліцаїв різних мастей. Серед мітингувальників були хлопці в камуфляжі з написом «Національні дружини» і ще якісь у чомусь такому хакіподібному без написів.

Здоров'я сестрі.

Edited at 2018-09-27 20:11 (UTC)

Mason Lemberg
8 ч. ·
Спеціально не писав нічого про "акцію" "ніч на Банковій" (перепрошую #ПівНочіНаБанковій або #МамаКличеСпати), хоч коментував багато по темі.
Не писав, бо не хочу, люди з підлітковим мисленням по моїх постах "вичисляли", що влада їх боїться, намагається зупинити страшну хвилю "наротного протєста".
Нехай собі організовують. Нехай збираються.

А тепер напишу, передусім відповівши на запитання, яке хвилювало всіх, навіть "щось почавших підозрювати" прихильників акції:
Чому на Банковій?

Тому, друзі мої, що нічого в цьому світі не нове. І ті ж самі люди використовують ті ж самі інструменти.
Ми майже це не зауважили, але в ляльководів були серйозні ставки на "плівки Онищенка", які мали нанести іміджевих втрат Порошенку не менших ніж "плівки Мельниченка" Кучмі. Не нанесли, бо виявилися очевидною брехнею.
А те що ми бачили сьогодні на Банковій - це косплей історії тих же часів про "гоніння активістів". Тільки от на відміну від кучмівських часів, навідміну від історії Гонгадзе, теперішня влада постраждалих активістів не замовляла. І це теж очевидно кожному, як би хто не намагався в цьому себе переконувати.

Але ж треба було притягнути цю історію за вуха і вони почали тягнути, збираючись не біля правоохоронних органів (це було б принаймні логічно), а на Банковій за відсутності президента та огидно маніпулюючи спробою зв'язати вік Порошенка з кількістю активістів ітд. Тобто, будь-яким чином намагаючись "повісити" напади на Порошенка.

Але ж не так сталося як гадалося. Бо ж список громадських організацій - учасників сьогоднішньої акції майже зрівнявся з кількістю самих учасників. Майже нікого зі сторонніх ця акція не зачепила, попри весь медійний резонанс.
Вже не кажучи про вельми дивний склад учасників, коли представників національних дружин привели послухати інформацію про побитих ЛГБТ-активістів, яких вони ж переслідують, коли непокараний за напад на Філімоненка Шабунін вимагав карати за напади на активістів та журналістів.

І в цьому немає нічого дивного. Так буває, особливо коли ти постійно влаштовуєш подібні акції, а потім різко забуваєш за людей, яких ти просто поюзав (що там зі зняттям депутатської недоторканості, до речі?).
Так буває, коли ти намагаєшся повісити на людину те, що вона не робила і відношення до цього немає, а ти мусиш вдаватися до огидних маніпуляцій по формі і по суті.
Так буває, коли ти не зауважуєш, що ти втратив довіру не ботів (як би тобі хотілося думати), а самих справжніх людей, які постійно тобі напихують при кожній маніпуляції.

 • 1