?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
Синод Вселенского патриархата решил предоставить Украине Томос об автокефалии
trim_c

Синод Вселенского патриархата принял решение предоставить украинской православной церкви Томос об автокефалии, передает "Укринформ".

Указанное решение утверждено Синодом в четверг 11 октября в Стамбуле.


  • 1
Поздравляю!
Надеюсь мира, любви и добра теперь на Украине будет больше, чем раньше!

Вроде же решили "подождать, твою маму"? Или снова российские СМИ перед паровозом мелькают?

Автокефалия предоставлена .
В течении месяца будет избран Патриарх Украинской Церкви , коему будет дарован Томос .

Вселенський Патріархат

Оголошення

Під головуванням Його Всесвятості, Вселенського Патріарха, Святий і Священний Синод зібрався на чергове засідання з 9 по 11 жовтня 2018 року для вивчення та обговорення питань порядку денного.

Священний Синод детально та тривалий час обговорював церковну справу України в присутності Його Преосвященства Архиєпископа Даниїла Памфільського та Його Преосвященства Єпископа Іларіона Едмонтонського, Патріарших Екзархів в Україні, та ухвалив після розширеного обговорення:

1. Підтвердити вже прийняте рішення про те, щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії Церкві України.

2. Відновити станом на сьогоднішній день Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які завжди там існували.

3. Прийняти та розглянути прохання про апеляцію від Філарета Денисенка, Макарія Малетича та їх послідовників, які опинилися у схизмі не з догматичних причин, у відповідності до канонічних прерогатив Константинопольського патріарха отримувати такі звернення від ієрархів та інших священнослужителів з усіх Автокефальних Церков. Таким чином, згадані вище особи були канонічно поновлені у своєму єпископському або священицькому сані, також було відновлено сопричастя їхніх вірних з Церквою.

4. Скасувати зобов'язання Синодального листа 1686 року, виданого за обставин того часу, який надавав у порядку ікономії право Патріарху Московському висвячувати Київського митрополита, обраного собором духовенства та вірян його єпархії, який мав згадувати Вселенського Патріарха як свого Першоієрарха за будь-яким богослужінням, проголошуючи та підтверджуючи свою канонічну залежність від Матері-Церкви Константинополя.

5. Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа.

Мне интересно, а дальше что?
По Конституции церковь отделена от гос-ва. Как томос повлияет на жизнь Украины? Куда денутся верующие и священники УПЦ МП и УПЦ КП?
Кстати Кто из комментаторов и автор является православным, какую церковь посещает?

Порошенко пообещал, что государство защитит тех священнослужителей московского патриарахата, которые захотят перейти на сторону добра. В прошлом веке это звучало примерно так - "рус Иван, сдафайся"

«Синод Вселенского патриархата принял решение предоставить украинской православной церкви Томос об автокефалии»

Нет ишшо. Принял решение подтвердить решение приступить к предоставлению. )

https://trim-c.livejournal.com/2664778.html?thread=82091082#t82091082

У вас же четверть века есть свой патриарх.
Сам может термосы рассылать.

Когда-то Вы репостили статьи, в которых утверждалось, что русские воспринимают украинство как ересь.
Ну вот. Ересь и есть.
В результате этой ереси умирает в том числе и космическая отрасль. Украинская часть умерла давно, теперь наступил черёд россиянской.

Здесь-то при чём Украина ?
Делать ракеты можно и без новороссийских заводов.
Всё проще.Ракетную отрасль завели в СССР по приказу свыше, чтоб самим не тратиться и не травиться, а теперь мавр уже сделал своё дело.

Ви оце радієте, святкуєте, а десь в кремлі всі 7 путінів пиздять гундяя...

  • 1