?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
ОБ отставке Зураба Аласании
trim_c
Министр иностранных дел Климкин

Я не знаю, какие у Наблюдательного совета вопросы к Зурабу, но они, по меньшей мере, должны быть озвучены. А также должны стать предметом общественного обсуждения.
А вообще, подобная ситуация за два месяца до выборов - это, простите, ни в какие ворота не лезет

31 января Наблюдательный совет Национальной общественной телерадиокомпании Украины принял решение о досрочном увольнении Зураба Аласании с должности главы правления Общественного вещания.

Вполне могу понять Климкина, даже очень могу.
Он хорошо понимает, какие разговоры с послами ЕС и США, а может и с коллегами по занимаемой должности западных стран ему предстоят в самое ближайшее время. И ему уже сейчас ох как несладко.

Однако претензии озвучены - томос не показал, речь Президента не транслировал... об этом еще вчера рассказывал Евгений Киселев. Однако Климкин не может вмешаться в решения Наблюдательного Совета - у нас ведь демократия. Путин в таких ситуациях обычно тоже ничего не может.
Метки:

Последние записи в журнале

 • Начинать нужно со своих

  Топ-чиновницу Офиса президента поймали на взятке в 300 тыс.$ Во вторник, 12 ноября, Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) и…

 • Мы все родом из детства

  Джон вырос в очень богатой семье и одевался в костюмы за 60 долларов, которые покупал в ближайшем супермаркете. Губернатор Конелли выбился из…

 • Деталь, важная для оценки дружбы

  Вчера, произнеся напористую и очень энергичную речь, сложила с себя депутатские полномочия "женщина года" по мнению Гриценко, Ирина… • 1
Валерій Прозапас

Десять років тому прем'єр-міністр Тимошенко через Печерський суд добилася заборони "будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко" (с) - і це не було "червоною лінією" для її влади.

І коли на п'ятому році війни державний "UA:Перший" показав карту України без Криму та після диверсії в Ічні не пустив в єфір речника ЗСУ ("Алєсічка, он у нас нє помєщаєтся"(с) - це теж не була "червона лінія" для менеджменту "Суспільного мовлення" на чолі з паном Аласанією.

І за ігнор "Першим" Генеральної асамблеї ООН за участю делегації України на чолі з Президентом, і тим більше за відмову висвітлення заходів напередодні прийняття доленосного рішення про надання Томосу - теж ніхто не вказав на "червону лінію", крім хіба що активної частини фейсбуку.

Ну і, звичайно, яка там "червона лінія" за провали в фінансовій та інвестиційній сферах управління "Суспільним" і за його мізерний вплив на боротьбу з російською пропагандою.

Зато коли Наглядова рада НГТУ за чисельні порушення Статуту 9 голосами проти 3 відправила пана Аласанію у відставку - Тимошенко разом з Найемами і Зіміними-Соболєвими одразу заявили про "червоні лінії" та "наступ на свободу слова".

Заборонити судом інформацію про себе любімую у владі або колегіально звільнити менеджера сумнівної кваліфікації (не редактора, не журналіста) - це різні речі, шановні любителі позловживати свободою слова.

А що "Суспільне" під керівництвом Аласанії перетворилося в аморфного пожирача бюджетів з невизначеною редакційною політикою та низьким ретингом, а сам пан Зураб став протиставляти себе державі, якою найнятий на роботу - було діагностовано ще майже рік тому.

Його попереджали про бездарне управління таким потужним інформаційним інструментом, не дійшло, тому винуватого у своєму звільненні комусь треба пошукати в дзеркалі.

 • 1