?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
ОБ отставке Зураба Аласании
trim_c
Министр иностранных дел Климкин

Я не знаю, какие у Наблюдательного совета вопросы к Зурабу, но они, по меньшей мере, должны быть озвучены. А также должны стать предметом общественного обсуждения.
А вообще, подобная ситуация за два месяца до выборов - это, простите, ни в какие ворота не лезет

31 января Наблюдательный совет Национальной общественной телерадиокомпании Украины принял решение о досрочном увольнении Зураба Аласании с должности главы правления Общественного вещания.

Вполне могу понять Климкина, даже очень могу.
Он хорошо понимает, какие разговоры с послами ЕС и США, а может и с коллегами по занимаемой должности западных стран ему предстоят в самое ближайшее время. И ему уже сейчас ох как несладко.

Однако претензии озвучены - томос не показал, речь Президента не транслировал... об этом еще вчера рассказывал Евгений Киселев. Однако Климкин не может вмешаться в решения Наблюдательного Совета - у нас ведь демократия. Путин в таких ситуациях обычно тоже ничего не может.
Метки:

Последние записи в журнале  • 1
Зловживання Аласанії на “Суспільному”
emiliozk
2 февраля, 6:47
Профспілка НСТУ повідомила про факти зловживань з боку Зураба Аласанії. Йдеться, зокрема, про численні порушення трудового законодавства, розкрадання коштів, величезні зарплати та премії для керівництва та мізерні зарплати без належних надбавок для простих працівників, також про кумівство та призначення осіб без належної освіти та кваліфікації.

Про це йдеться у листі Первинної організації ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Всеукраїнської профспілки працівників сфери комп’ютерних та інформаційних технологій на адресу голови Наглядової Ради ПАТ «НСТУ» Тетяни Лебедєвої.

“На сьогодні громадськими організаціями вивчено та передано до Всеукраїнської профспілки резонансні матеріали про незаконність масштабного звільнення найманих працівників ПАТ «НСТУ» навесні 2017 року.

Також громадські організації б’ють на сполох щодо масового порушення в компанії трудових прав. А саме:

призначення на високооплачувані посади осіб без належної освіти, з порушенням кваліфікаційних вимог та конкурсних процедур;
кулуарних призначень наближених до керівництва осіб, що прослідковується у діяльності більш ніж 50 людей, переведених вслід за О.С.Дієвим з Мінагрополітики до ПАТ «НСТУ», які «мігрували» в компанію як його близькі особи;
встановлення незаконних розмірів надбавок, доплат, премій, які сягають мільйонів гривень (Протокол № 16 «Про встановлення премій Голові та членам правління ПАТ «НСТУ» від 08 листопада 2017 року);
встановлення незаконних винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат, зокрема, виплата премії Голові Правління ПАТ «НСТУ» Аласанії З.Г. в розмірі трьох посадових окладів (230400,00 грн).
Звертаємо Вашу увагу, що вже відкрито низку кримінальних проваджень, зокрема:

Першим заступником Генерального прокурора України зареєстровано КП 42018000000001942 та№ 42018000000001943 зач.4 ст. 191 та ч.2 ст. 364 КК України;
Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у м. Києві розслідується кримінальне провадження №12018100000000596 за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ПАТ «НСТУ» при проведенні тендерів на закупівлю телевізійного та аудіовізуального обладнання, вартість яких була значно завищена (ч.2 ст.364 КК України);
10.08.2018 року в Реєстрі кримінальних проваджень зареєстровано провадження №42018000000001943 за фактом зловживання службовим становищем (за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364).
Зазначене кримінальне провадження від 10.08.2018 р. щодо заступника виконавчого директора – програмного директора Юровської Д.Ю. наочно підтверджує, що правопорушення в ПАТ «НСТУ» здійснюються під прикриттям та за погодженням з керівництвом ПАТ «НСТУ». Юровська Д.Ю., під час оформлення на зазначену посаду (жовтень 2017 року) ще не могла фізично мати вищої освіти відповідного напряму, а згідно зі списками абітурієнтів, була зарахована до КНУ ім. Т. Шевченка у 2015 році на напрям: 6.030301 журналістика, спеціальність: 8.03030101 журналістика, факультет: Інститут журналістики, заочна форма навчання.

.............

Повний текст тут
http://adverman.com/news/1450/abuse-of-alasania-on-public-tv/?fbclid=IwAR0sVJeKXFXOKhXMJDi7pT-mTLwOiED-AGiUMlnajhaBa0r-bYxDXz1QYfs

  • 1