trim_c (trim_c) wrote,
trim_c
trim_c

Остаточна відповідь "фейкометам" влади


Я передрукую цей блог Єгора Фірсова саме тому, що на хід голосування він вплинути вже не може. Вже майже нічого не може - йде відлік останніх днів, і тільки щось насправді радикальне може мати якийсь ефект. Але коли паплюжать честь порядної людини люди, що зміст самого слова "порядність" давно забули, а може й не знали ніколи, мені важко на це дивитися.

Яке важко було колись дивитися радянські передачі про те, як продають батьківщину дисиденти за імпортні шмотки, причому це розповідали журналюги, які слова чесного не сказали відроду. А я що про це казали колеги по роботі - і не міг стримати язика за зубами.
А потім у "конторі" читав докладні описи моїх виступів, теж перекручені до повної невпізнанності найближчими співробітниками
От і зараз не виходить. Але я не буду, хай говорить Фірсов


Рідко реагую на фейки і наклепи. Але чинна влада витратила на оббріхування Анатолія Гриценка стільки грошей, що на них можна було б побудувати кілька нових мостів і доріг. Куди не глянь: Goоgle, YouTube, Facebook – всюди Гриценко в подобі павука і звинувачення: "вкрав", "розпродав", "знищив".

Для нашої команди, це навіть певний плюс – якщо так активно намагаються очорнити – значить бояться. Але для тих, хто вагається, спробую пояснити, чому всі ці звинувачення – брехня і абсурд. Максимально коротко – контраргументами на кожен закид.

1. "Гриценко розпродав армію"

Це – брехня, тому що Міністерство оборони не торгує озброєнням та військовою технікою. Згідно з законом, процедура продажу військового майна виглядає так:

- Генеральний штаб (а не Міністерство оборони) визначає кількість техніки і озброєнь, які потрібні армії для виконання функцій. Майно і зброя, які не потрапили до цього списку, вважаються надлишковим.

- Далі Кабінет міністрів колегіально затверджує перелік надлишкового майна. Ціна його визначається відповідно до методики, затвердженої Кабміном.

- Далі спеціалізовані підприємства, уповноважені Кабінетом міністрів, реалізують це надлишкове майно.

- Отримані кошти від реалізації надлишкового військового майна йдуть у державний бюджет (а не міністру оборони та його міністерству).

Таким чином стає зрозуміло, що ніякого зиску міністр оборони від продажу майна не мав. Власне, у березні цього року народний депутат Олександр Бригинець вже програв суд Анатолію Гриценку. Суд визначив неправдивою поширену нардепом інформацію про "розпродаж" та "розкрадання" армії.

2. "Гриценко володіє маєтком в елітному районі Києва"

Це – перекручена інформація! Будинок, про який часто згадують у наклепницьких матеріалах, належить не Анатолію Гриценку, а його дружині – відомій журналістці Юлії Мостовій. Цю нерухомість журналістка придбала власним коштом у 2003 році. Це було задовго до того, як Гриценко почав роботу Кабінеті міністрів.


P.S. Коли Ви зустрічаєте такі, або подібні брехливі звинувачення про Гриценка, задумайтеся, бо неспроста вони з'явилися саме останнім часом.

Чому про це не говорили у 2010 чи 2014 роках? Якщо Гриценко так грубо порушував закон, то чому ж досі не було жодної кримінальної справи проти нього, чому він досі не в тюрмі? Тому що ці звинувачення – бездоказова фікція!


Можу додати, що непогано собі уявляю як живе Гриценко та його сім'я, запевняю, що будь-який не то щоб із числа міністрів - але кожний генерал із Генштабу живе набагато краще.
І що наклепи на Гриценка робляться за завданням першої особи, і керує цим така погань як депутати Іван Вінник та Сергій Пашинський, на останньому взагалі нема де проби ставити. І вони обидва належать до числа тих депутатів, особливих і у нашій раді, що багата на особистості, до тих небагатьох, про яких кажуть - "коли ця людина заходить до кімнати, мені кортить із неї якнайскоріше вийти".
Бо вже сама близькість до цієї людини для образлива та нестерпна. Від них смердить.

От саме таких найбільше полюбляє висувати наш Президент - і сьогодні це не є ніяким секретом.
Tags: Гриценко, Фирсов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments