trim_c (trim_c) wrote,
trim_c
trim_c

Бахматов про себе і про Зеленського

Бахматов - бізнесмен і продюсер і давній знайомий президента Зеленского, вони знайомі ще з КВН, Зеленський виграв українську лігу у 1992 році, Бахматов у 1995 році вони ровесники.

Цікаво на мій погляд послухати все. А тим, яким нема часу - маленький фрагмент


– Пане Бахматов, я пропоную почати все ж таки з вашої творчої складової. Сказати, що ви повністю порвали з нею – ні?

– Може, з освіти давайте? У мене освіта – міжнародна економічна...
Але я ту освіту отримав ще 15-20 років тому. Я за фахом економіст-міжнародник. Я за фахом – референт-перекладач з англійської та арабської мов. Я отримав МВА IMI за стажуванням закордоном ще у 2003 році. Тобто я маю дві вищі освіти і багато стажувань, щоб після того спокійно займатися самостійно бізнесом, у тому числі «Comedy Club».

– Вже понад два місяці він – президент України. Час минає стрімко. Скоро буде традиційно перший термін, коли підбивають перші підсумки – 100 днів. Ну і як? Ви ж стежите.

– Я пишаюся. Мені цікаво подивитися, що буде далі. Попереду ще більше 4 років і 8 місяців. І... повний контроль над парламентом. Це буде дуже цікаво!

– Такий контроль – це на користь країні в умовах, коли вона потребує радикальних реформ, дійсно на ділі, а не на словах?

– Без такого контролю радикальних реформ не може бути, бо будуть різні групи бізнесменів, що будуть не хотіти цих реформ. Зараз він може за перших 3-4 місяці зробити ці реформи, що ми чекали роками.

– Наприклад.

– Наприклад, ринок землі (те, що я казав), наприклад, зробити судову реформу, наприклад, зробити амністію капіталу... І там треба подивитися, що буде дальше.

Він абсолютно здатен! Людина, що дуже ефективна. Вона це показала на своїх проектах. На будь-якому проекті у вас є всього два важелі – час і ресурси. Якщо ти керуєш цими ресурсами гарно, ти маєш результативні проекти. Медіа – такий самий бізнес, як промисловість, як сільське господарство, як політика. Він дуже успішним був у цьому проекті і всіх знав. Зараз він дуже швидко вчиться. Дуже швидко вчиться! Ще три місяці тому казали: він не знає української. Тринь – говорить українською! Він може себе поводити... Тринь – нормально! У нього якісь незрозумілі люди в команді. Тринь – нормальні люди в команді!

Він розуміє, що треба робити. У нього дуже прокачене его. Бо йому 20 років кажуть: ти – найкращий, ти– найсмішніший, ти – найуспішніший, ти – молодець, ти – крутий продюсер, ти – крутий автор, ти – крутий актор, ти – крутий керівник, ти – крутий батько! І він всім цим живе. І він не може бути тепер лузером. Бо якщо він захоче схематозів, «Роттердам +» чи ще щось, то йому скажуть: «Фу-у-у-у!!! Ти ніхто! Ти злодій!». Він не зможе з цим жити. Бо ці гроші, якими вони не були б, не дають відчуття щастя. Йому зараз 40 років. Він буде потрошку просуватися до кризи середнього віку. І там це грішми не вирішується. Це вирішується результатами, відчуттями перемоги і таке інше. Тому, я сподіваюся, він буде досить ефективний. І це гарно для країни.

Дивіться, якщо він стане чемпіоном світу, я маю на увазі, що буде успішним президентом, то всі його наступні 10, 20, 30, 40 років його життя (дай, Боже, йому здоров’я!), він буде красавчиком!

Але якщо за 5 років він зробить, що запланував, наступний час він буде красавчиком! А для нього це дуже важливо. На нього не можна буде сказати: «Фу-у-у, злодій! НАБУ за тобою прийде!». Він не зможе з цим жити. Це реальність. І це дуже круто для такої людини!
Для мене було принциповим оті останні абзаци, що я їх навів текстово. Мені були цілком незрозуміло, як взагалі, враховуючи життєвий шлях та вік Зеленського, можна вірити,що це буде чиясь кукла?

І мені було важливо навести думку людини, що знає його 20 років і подібна певною мірою до Зеленського своїм життєвим шляхом. Але як люди взагалі сприймають те, що відбувається після двох приголомшивих перемог, як вони у свою голову вкладають образ "клоун, нікчема, невіглас, маріонетка" - ось це мені важко зрозуміти
Tags: Зеленский, РС
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments