?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
Бахматов про себе і про Зеленського
trim_c
Бахматов - бізнесмен і продюсер і давній знайомий президента Зеленского, вони знайомі ще з КВН, Зеленський виграв українську лігу у 1992 році, Бахматов у 1995 році вони ровесники.

Цікаво на мій погляд послухати все. А тим, яким нема часу - маленький фрагмент


– Пане Бахматов, я пропоную почати все ж таки з вашої творчої складової. Сказати, що ви повністю порвали з нею – ні?

– Може, з освіти давайте? У мене освіта – міжнародна економічна...
Але я ту освіту отримав ще 15-20 років тому. Я за фахом економіст-міжнародник. Я за фахом – референт-перекладач з англійської та арабської мов. Я отримав МВА IMI за стажуванням закордоном ще у 2003 році. Тобто я маю дві вищі освіти і багато стажувань, щоб після того спокійно займатися самостійно бізнесом, у тому числі «Comedy Club».

– Вже понад два місяці він – президент України. Час минає стрімко. Скоро буде традиційно перший термін, коли підбивають перші підсумки – 100 днів. Ну і як? Ви ж стежите.

– Я пишаюся. Мені цікаво подивитися, що буде далі. Попереду ще більше 4 років і 8 місяців. І... повний контроль над парламентом. Це буде дуже цікаво!

– Такий контроль – це на користь країні в умовах, коли вона потребує радикальних реформ, дійсно на ділі, а не на словах?

– Без такого контролю радикальних реформ не може бути, бо будуть різні групи бізнесменів, що будуть не хотіти цих реформ. Зараз він може за перших 3-4 місяці зробити ці реформи, що ми чекали роками.

– Наприклад.

– Наприклад, ринок землі (те, що я казав), наприклад, зробити судову реформу, наприклад, зробити амністію капіталу... І там треба подивитися, що буде дальше.

Він абсолютно здатен! Людина, що дуже ефективна. Вона це показала на своїх проектах. На будь-якому проекті у вас є всього два важелі – час і ресурси. Якщо ти керуєш цими ресурсами гарно, ти маєш результативні проекти. Медіа – такий самий бізнес, як промисловість, як сільське господарство, як політика. Він дуже успішним був у цьому проекті і всіх знав. Зараз він дуже швидко вчиться. Дуже швидко вчиться! Ще три місяці тому казали: він не знає української. Тринь – говорить українською! Він може себе поводити... Тринь – нормально! У нього якісь незрозумілі люди в команді. Тринь – нормальні люди в команді!

Він розуміє, що треба робити. У нього дуже прокачене его. Бо йому 20 років кажуть: ти – найкращий, ти– найсмішніший, ти – найуспішніший, ти – молодець, ти – крутий продюсер, ти – крутий автор, ти – крутий актор, ти – крутий керівник, ти – крутий батько! І він всім цим живе. І він не може бути тепер лузером. Бо якщо він захоче схематозів, «Роттердам +» чи ще щось, то йому скажуть: «Фу-у-у-у!!! Ти ніхто! Ти злодій!». Він не зможе з цим жити. Бо ці гроші, якими вони не були б, не дають відчуття щастя. Йому зараз 40 років. Він буде потрошку просуватися до кризи середнього віку. І там це грішми не вирішується. Це вирішується результатами, відчуттями перемоги і таке інше. Тому, я сподіваюся, він буде досить ефективний. І це гарно для країни.

Дивіться, якщо він стане чемпіоном світу, я маю на увазі, що буде успішним президентом, то всі його наступні 10, 20, 30, 40 років його життя (дай, Боже, йому здоров’я!), він буде красавчиком!

Але якщо за 5 років він зробить, що запланував, наступний час він буде красавчиком! А для нього це дуже важливо. На нього не можна буде сказати: «Фу-у-у, злодій! НАБУ за тобою прийде!». Він не зможе з цим жити. Це реальність. І це дуже круто для такої людини!
Для мене було принциповим оті останні абзаци, що я їх навів текстово. Мені були цілком незрозуміло, як взагалі, враховуючи життєвий шлях та вік Зеленського, можна вірити,що це буде чиясь кукла?

І мені було важливо навести думку людини, що знає його 20 років і подібна певною мірою до Зеленського своїм життєвим шляхом. Але як люди взагалі сприймають те, що відбувається після двох приголомшивих перемог, як вони у свою голову вкладають образ "клоун, нікчема, невіглас, маріонетка" - ось це мені важко зрозуміти


  • 1
(Удалённый комментарий)
// йому 20 років кажуть: ти – найкращий, ти– найсмішніший, ти – найуспішніший, ти – молодець, ти – крутий продюсер, ти – крутий автор, ти – крутий актор, ти – крутий керівник, ти – крутий батько! І він всім цим живе.

Вооооот. Абсолютно точная характеристика.
А, чтобы хотя бы частично вычистить эти авгиевы конюшни, которые имеются у нас в Украине, надо быть занудным методичным "сереньким" администратором с АНАЛИТИЧЕСКИМ МЫШЛЕНИЕМ.
Ну или иметь таких в команде.

Виктор Петрович, а вы таких видите?

должность генпродюссера топ - -канала прежде всего это самое мышление предпологает

Нет.
В первую очередь - креативность (поиск новых идей) и быстрая оценка перспективности их внедрения - т.е. насколько даст прирост зрителей, чтобы можно было выгоднее продать рекламу.

ТовариСЧ умён до такой степени, что не в состоянии понять, что:
1) "занудный методичный "серенький" администратор с АНАЛИТИЧЕСКИМ МЫШЛЕНИЕМ" НИКОГДА не изберется президентом

2)Не зря в армии есть командир и начальник штаба..

А еще - я наконец увидел живое воплощение українського прислів'я "чому дурний - бо бідний, а чому бідний - бо дурний"..

...Зеленський виграв українську лігу у 1992 році...

В 92-м Зеленскому было 14 лет. Это точно так?

"Короля грає почет." Як на мене, не дуже переконливо, але то вже таке.

ПС. Сам пан Бахматов свого часу мені запам'ятався своїми проектами "голосуй за Лупана" і т.п., які несли один простий меседж: "всі вони однакові", "ми с сортах лайна не розбираємося" і таке інше. Проект був україномовний, цільова аудиторія швидше протимошенківська. Я думаю в тому, що потім в нас був Янукович, його заслуга теж є. Як на мене, цинічний, безпринципний тип.

Дывлюсь я на небо
та й думку гадаю:
"Чому я не БОгдан,
чому не в "Квартали"?
Был бы уже при должности,"сидел" бы на денежных "потоках"...
Вероятность успеха приЗеденства ван клиберна удом оценивают в 5 %.
Вероятность провала,соответственно-в 95 %.
Я лично оптимист и верю,что скорее в Киев прилетят инопланетяне и сделают Украину процветающей страной,чем приЗедент и его ЗекоМанда сделают хоть что-либо для успеха Украины.
Они пришли во власть НЕ ДЛЯ ЭТОГО!
Правление клоуна закончится оккупацией Украины Россией.но Россия не сможет переварить новое приобретение и сконает в кровавых корчах.
Тогда сюда придут американцы и лет на десять-пятнадцать организуют прямое управление на построссийских территориях - для обучения управленческих кадров и отучения лохтората от патернализма и веры тупым популистам.
А после этого отдадут Россию в пределах Золотого Кольца под украинское оккупационное управление.
А Зеленский?
Его даже Израиль не примет.

  • 1