?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
И все-таки Зеленский уже настоящий президент
trim_c

В Одессе 13 августа состоялся концерт "Квартала 95", на котором впервые показал пародию на президента Владимира Зеленского. Раньше он был ведущим артистом шоу, теперь его пародирует актер Юрий Великий.

Концерт состоялся на Морском вокзале в Одессе, в эфире его покажут на День Независимости. Во время концерта шутили в том числе и над Владимиром Зеленским, и над главой Офиса президента Андреем Богданом. Артисты "Квартала" обыграли, как последний постоянно подсказывает главе государства: "Он единственный человек в окружении, кто может себе позволить смотреть президенту прямо в ухо".Раз квартал пародирует Зеленского - значит он настоящий Президент
Это как знак качества - пародия в квартале

Последние записи в журнале  • 1

Пострадавшим и потерпевшим

Интересно, а на не залежной был хоть один настоящий...

Re: Пострадавшим и потерпевшим

другое дело на РФии настоящий полковние 20 лет уже потеет))) но хунта она такая)))

Каструлеголові з цього палковника стільки знущалися, що помститися їм було конче необхідно в той самий спосіб. Посадити над ними такого ж недолугого недомірка зі специфічним почуттям гумору, й неодмінно на ім'я Валодя. А полковника за потреби він сам собі намалює, як намалював лейтенанта другові-уклоністу.

То ж радійте, хахли, ви здєлалі ето вместі. Проста пірістаньті стрілять, і попитайтісь палучіть удавольствіє.

И да, говноконтент 95 квартала это конечно, показатель... Это да.... Это как попасть в Симпсоны, я понел.

Нє, це набагато краще. Це як потрапити в барометр. Тобто, дуже корисно.

Пам'ятаєте, як зображували в тому кварталі Яника? Не великого розуму (бо ж і направду йолоп), але розсудливим і загалом справедливим царем. Що він навіть з тих кастрюлеголових блазнів робить користь державі – добуває електрику, наприклад. А як трон під царем захитався, той раптом перетворилась на йовбака й падлюку. "Не падайте духом, паруччік Азіров, зачєм нам, паруччік, чужая зімля" заспівав.

Отак і тут. Допоки під вивіскою "зе" йтимуть реванш з дерибаном, в репризах кварталу бачитимемо дотепного, але в цілому симпатичного преЗЕдента. Тільки-но критика загостриться, це стане чітким сигналом, що настав час міняти, або ж взагалі відкидати ширму, а козла відпущення копняками гнати в пустелю.

Такий собі політичний барометр. Дуже точний, можна сказати прецизійний.

Я обычно для это просто Бабу Юлю юзаю. Та поточней барометр. Опять таки тут как эти из 95го квартала будут на владельца трындерь- не факт :)

Ви, схоже, не зрозуміли про що я. Триндіти на хазяїна, тобто на Бєню, вони не будуть ніколи. А от як почнуть на Зе, то стане вірною прикметою, що настав час хазяїнові зливати ляльку.

Згадайте, хто такий Фунт. Людина, яка працює офіційним головою контори. Коли справжні ділки успішно розкрадуть та збанкротять "рога й копита", відповідає за то зіц-председатель. А шахраї ніби й ні до чого. Ко все вірно вирахував. Сидіти особисто, навіть якщо недовго, як Юля, йому особисто ні до чого. Після чергової зміни влади сяде Фунт. Беня ж винайме нового. Саме тому він не пішов у владу сам, а скористався таким собі проксі, змінити якого на свіжого й чистого можна в будь-який час. І бавитися цим можна хоч до самої смерті, без усіх тих проблем, що їх мають кремлівські зі своїм незамінним карликом. Мити ноги не обов'язково, досить вчасно міняти шкарпетки.

Отже, я про те, що квартальський барометр вчасно покаже, що настав час звалити все на цього фунта, та готувати його до злиття в унітаз. Одночасно розкручуючи наступного.

«стало меньше в 2 раза» - это хорошо подмечено😂

Дружеский шарж-не пародия.Рекламный ход-смотрите,мы можем!
Вот когда Зеленский с ором прикажет закрыть "Квартал" и вообще всех этих дешевых приколистов от пошлости которых сводит зубы оскомой-тогда да,он станет диктатором.
Президентом он не станет никогда.
А то,что он занимает должность президента-недоразумение.
Надеюсь,недолгое.

Edited at 2019-08-14 12:10 (UTC)

А то,что он занимает должность президента
Ну он то занимает эту должность по праву, разве нет? В отличие от.

Я Вас правильно понял, что больше всего знаков качества было у Януковича (ну, если не брать в расчет Азарова)?

Edited at 2019-08-14 14:41 (UTC)

Зеленский настоящая мразь и враг Украины. Мелкий криворожский гопник.

Не треба лестити зіц-председателеві Фунту. Ніякий він не ворог. Типовий пересічний українець, що працює на того, хто платить більше, й не бере до голови, навіщо насправді його винайняли. А що ті шахраї врешті зроблять його козлом відпущення, він допоки навіть не здогадується. Наймався бо не в зіц-председателі, а в актори.

Мерзота та гопник – можливо. Хоча радше не гопник, а отой малий, що справжня гопота підсилює доклепатись до наміченої жертви. А стосовно мерзоти, що ж тут поробиш. У нас її, як з'ясувалося, ледь не 73% населення. Направду набагато менше, але ще не вечір. Якщо не пручатимемось, буде й 73, й 86, та навіть 106, як за порєбріком.

Да. Теперь количество мрази в Украине известно с математической точностью : 73%.

До речі, замислившися над цим числом, вирішив з'ясувати, яка частка людства є толерантною до навіювання. І знаєте, що нагуглив? У різних джерелах цифри дещо різняться, але всі сходяться на діапазоні 20..30%. Тобто, в середньому ті самі 25. Савпадєніє-ні-думаю, ага. То ж, виходить, нам з вами просто пощастило.

І ще одну цікавинку вичитав. Більшість резистентних саме до гіпнозу людей страждають на яку-небудь хронічну хворобу, або від наслідків невдалого хирургічного втручання, чи займалися якимось травматичним видом спорту, або ж в інший спосіб навчилися терпіти біль, чи дискомфорт на протязі довгого часу. Також, у них часто зустрічаються знижений рівень емпатії, та погіршена соціалізація. Отже, 25% є не нормою, а відхиленням від такої.

Віднині ви теж знаєте це. Живіть тепер з тим знанням. ))

А ведь так и есть:) Буду жить. Кацапы не дождутся.

Edited at 2019-08-19 13:51 (UTC)

+1
Як казав хтось з літературних персонажів, я не помру хоча б заради того, аби не дати ворогам приводу до радощів.

Саме так. А якщо і помру, то кілька їх з собою заберу однозначно.

По моему в тегах поста пропущено "трололо" или что-то близкое по смыслу

Очень надеюсь, что Зеленский доведет Украину до гражданской войны, ведь все настоящие президенты к этому стремились, а он это сделает!))))

И все-таки Зеленский уже настоящий президент
Все ж відчувається в такому формулюванні певний прихований сумнів. :)

я би спитав, а кого Туров намагаеться переконати?

Насамперед себе, звісно. Бо ж людська підкорка така хитра штука, що продовжує працювати незалежно від свідомості. Час від часу подзвонює в тривожний дзвіночок, заважає насолоджуватися зручною ілюзією. Зовнішній гіпноз слабшає, от і доводиться займатися сеансами самонавіювання й самозаспокоєння. А інакше виникає конитивний дискомфорт.

На публіці ж такі сеанси результативніші, бо обов'язково інші такі ж підтвердять, що все вірно. А хто сперечатиметься, ті вочевидь проплачені порохоботи, тобто виключення, яке лише підтверджує правило. Душевний комфорт понад усе.

Ну, моє питання було до певної міри риторичним. :)

Очень похоже на то:
что если террористы из ФСБ продолжают свое дело в Дании (на данный момент), то Путин - настоящий президент.
что если картошка колосится, то Лукаше...

===Раз квартал пародирует Зеленского - значит он настоящий Президент===

Розовые очки
А если серйозно, то когда на 1+1 начнут его грязью поливать, когда Беня сядет и т.д. может поговорить о том стал ли он настоящим президентом.

Edited at 2019-08-15 17:20 (UTC)

  • 1