?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Next Entry
Чего ждать от хамской власти
trim_c
https://images.weserv.nl/?url=https://nv.ua/system/Article/posters/002/075/481/900x450/685acb331d89b87fdcb6f2d369aec1eb.jpeg?stamp=20190821181735&q=85
Юрий Винничук, писатель

Хамство Бужанскава гаряче підтримали його спільнояйцеві блогери.

Вони ще й додали жару, виправдовуючи свого друга і стверджуючи, що такі да — журналісти «НВ» тупі вівці. Бо самі ж провокують депутатів. А цього робити не можна.

Підозрюю, що чекають на нас ще цікавіші сцени. Публіка, яка зібралася в Раді, готова буде за помахом інструмента, яким в СН грають на роялі, скасувати закон про мову, засудити УПА, ОУН і Дивізію «Галичина», перевернути прапор і удосконалити герб серпом та молотом з обов’язковими снопами.

Гряде влада хама.

Саме про це й писав російський письменник, українець родом, Дмитро Мережковський у 1906 році, опублікувавши статтю «Грядущий хам». Тоді його стаття викликала обурення в колах літераторів. Аякже! Усі ж вони вірили в соціалізм, хоч і без Бога, але з «чєлавєчєскім ліцом». Однак соціалізм не буває з людським обличчям. Крізь його машкару завше проступає диявол. […]

Врешті-решт ті, що накинулися на Мережковського, через кілька років прозріли, коли їм, «тупим вівцям», позатикали роти, а потім взагалі знищили.

Хам, який гряде нині, — це той самий неотесаний бовдур, який прийшов до влади після октябрської революції. Бо вся ця голота з головами, набитими трачинням, має одну важливу для чабанів властивість: вона буде слухняно виконувати будь-які їхні команди. В силу своєї тупості заглиблюватися в їхній сенс і доцільність не стане. Бо навіщо їй думати? За неї вже встигли подумати. […]

Головний чабан йшов до влади, граючи роль свого пацана, чувака з народу, простого вчителя і доброго чарівника, який проти буржуїв. І не лише проти буржуїв, а ще й проти корупціонерів. І коли він на телекамери спочатку сипле громи й блискавки на різних лушпайок, з ефектом звільняє у бурштиновій справі аж… лісника.

«Тупі вівці» не розуміють, що неможливо одним порухом руки когось звільнити. А тому з усіх керівників митниць і начальників поліції, яких на телекамеру звільнив комік, насправді звільнився лише керівник Львівської митниці. І все.

Щойно тепер у СН замислилися над тим, що пора міняти закони, за якими можна звільняти держслужбовців. Виходить, що спочатку звучить великий пук, а потім тільки вмикається логіка. […]

Нова влада за сто днів відмовилася від більшості своїх обіцянок і те, в чому вона звинувачувала попередню владу, раптом виявилося не таким уже й поганим. Ба більше! Виявилося просто чудовим. І Свинарчук нікому вже не заважає. І «Роттердам» уже тепер не той, що колись при баризі…

Тоді він був кака, і полум’яний Олесь Доній гучно звинувачував баригу, який на цій схемі шалено розбагатів, перебуваючи у змові з Путіним. А тепер «Роттердам» цяця. Бариги нема, тепер будемо багатіти ми.

Але в країні, чиїм президентом став комік, усе робиться комічним. Можна тільки іржати зо сміху, читаючи глибокодумні висновки детективів НАБУ і САП про те, що вони не знайшли документального підтвердження, що вугілля в Україну за формулою «Роттердам» потрапляло морем з… Роттердама!

Коли гряде хам, то не чекайте від нього милості. Не чекайте справедливості й правди. Чекайте режиму, який уже давно вкоренився в Росії.

Хочете блокувати трибуну? То погляньте, вівці, на місця, які вам виділили чабани. Ви в оточенні їхніх сторожових псів. Вам просто не дадуть підійти без дозволу до трибуни. Вам судилося сидіти крячкою на гальорці і свистати або тупотіти ногами.

А закон про майдани, мітинги, народні віча й таке інше вже тихо жевріє у світлих головах хамів. Бо влада хамів над вівцями може триматися лише на багнетах, а не на законах.


Я не редагував цей текст.

Так вчинок Бужанського обурливий, та й взагалі цей персонаж мені дуже не до вподоби. Він самовпевнений, погано вихований та вульгарний. І його погляди мені теж не подобаються.

Але мушу зазначити -цей матеріал мені не подобається набагато більше. Автор просто дихає ненавістю та зневагою, він ненавидить та зневажає усіх, хто думає не так, як він. ВІн сам хам набагато більшою мірою, аніж Бужанський, він сповнений становою пихою по самі свої вуха, він зневажає власний народ. Це справжнісінький більшовик - і саме такі як він завжди були ладні вбивати задля своїх цінностей, позаяк вони визнають лише одну систему цінностей і лише одну точку зору - тобто перед нами справжній непідробний фашист (я маю на увазі не лайку росіських ЗМІ, а певний тип політичного мислення, що не знає ані компромісів, ані миру, не знає сумнівів і певен, що усі незгодні мають бути або знищені, або навернуті - і задля цього будь-які жертви виправдані.

Я б назвав матеріал ОБЕРЕЖНО ФАШИЗМ!, - але це теж було б проявом ненависті, яку я заперечую серед українців.
І я раджу кожному, хто це прочитав, знов переглянути матеріал попередній - ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ

І мені вкрай прикро - що таке шановне видання як НВ визначило цей матеріал як рекомендований до читання

Последние записи в журнале  • 1
Ну типичное же рагулье, я вам таких тысячу еще найду, на польской границе. Этот дегенерат даже не способен логично сформулировать, за что, собственно, он ненавидит. В общем, классический ебигдановец.

Это известный литератор - рагулье это совсем иное - это термин которым именно такие называют крестьян - недостойных их интеллектуализма

Видимо и вашего интеллектуализма они тоже недостойны - собственно и у меня все предки кроме родителей - простые крестьяне - так что и я тоже рагулье

То, что Вам не понравилась форма - понятно. А вот по содержанию - ни слова. Роттердам, Свинарчук, таможня, янтарь, уважение к оппозиции при распределении мест в Раде Вы ничего из этого прокомментировать не хотите?
Да и вообще: ранее вы писали, что у Зеленского нет власти, потому его нельзя было оценивать. Уже можно? И как Вам то, что вырисовывается?

Виктор Петрович считает (по крайней мере так он писал раньше), что оценивать Зеленского можно будет только в декабре, ближе к новому году. Так что - ждемс.
В общем, наберитесь терпения и дайте Зеленскому еще 100 дней :)))

Давно я не читав такого суржика..

Український літератор, кажете? Під Подерев'янського косить? А мо', просто цей літєратор на солов'їну з рідної російської гуглоперекладає? Там завдяки ёбигданівцям вже так поскручено..

Вообще-то да. В вики есть заметка о плагиате) выпустил книженцию, которая очень похожа на гугл переводчик уже существующей книжки на русском))

Я Винничука хорошо и давно знаю по публикациям, ничего нового собственно. Украинская версия бидона с говном, прямо чуть ли не зеркальное сходство порой.
Есть у нас такая проблема, что каждый тупой черт, которого читает полторы преподавательницы филфака, воображает себя гуманитарной элитой нации.

А мне аж как елей на душу когда читаю такие статьи. Грохот от разрыва пердаков представителей старой "илиты" как музыка :)

Резко, заостренно, как и подобает писателю, но по сути - верно.

Единственное небольшое возражение касается вот этого
// Головний чабан йшов до влади, граючи роль свого пацана, чувака з народу, простого вчителя і доброго чарівника, який проти буржуїв. //
Я вот все еще не уверен, что нынешний президент ФАКТИЧЕСКИ "головний чабан".

Укажите основные верные тезисы - прошу

А стиль как известнро это человек. Этот человек убежденный фашист - просто по психотипу, окраска не существенна - но вам нравится - так ведь?

Edited at 2019-09-18 11:02 (UTC)

Я б назвав матеріал ОБЕРЕЖНО ФАШИЗМ!

Оце правильно. Обізвіть швидше людей, яки застерігають від фашизму фашистами. Хто перший на цього коника залізе, той і антифашист. "Війна - це мир, свобода - це рабство..."
Ой, правий був Черчилль, ой правий.

«І мені вкрай прикро - що таке шановне видання як НВ визначило цей матеріал як рекомендований до читання»
А може не таке воно вже й «шановне»?🤔
Бо нормальнн видання таку гидоту навіть друкувати не стало-би, не кажучи про «рекомендувати»...

Сучукринтелехенция такая сучукринтеллегенция.

Реально умнейшие люди, но как же их, условных «андруховичей», плющит от реальности.

Я не зе-апологет от слова «совсем», но вот эта вот готовность определённых кругов изойти на желудочный сок несколько проапгрейдила моё мировосприятие и социальное позиционирование.

Почему вы удалили мой комментарий, профессор?

Мне кажется что публикацией таких материалов (как и манипуляционными и нечистоплотными вопросами своих журналистов, ставших причиной скандала с Бужанским) это "шановне видання" давно заслуживает пересмотра степени шаны к нему. Я не оправдываю хамства Бужанского, но и уважения к НВ у меня еще после того случая поубавилось, а этот только покрепил обоснованность этой убавки

  • 1