?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
Чего ждать от хамской власти
trim_c
https://images.weserv.nl/?url=https://nv.ua/system/Article/posters/002/075/481/900x450/685acb331d89b87fdcb6f2d369aec1eb.jpeg?stamp=20190821181735&q=85
Юрий Винничук, писатель

Хамство Бужанскава гаряче підтримали його спільнояйцеві блогери.

Вони ще й додали жару, виправдовуючи свого друга і стверджуючи, що такі да — журналісти «НВ» тупі вівці. Бо самі ж провокують депутатів. А цього робити не можна.

Підозрюю, що чекають на нас ще цікавіші сцени. Публіка, яка зібралася в Раді, готова буде за помахом інструмента, яким в СН грають на роялі, скасувати закон про мову, засудити УПА, ОУН і Дивізію «Галичина», перевернути прапор і удосконалити герб серпом та молотом з обов’язковими снопами.

Гряде влада хама.

Саме про це й писав російський письменник, українець родом, Дмитро Мережковський у 1906 році, опублікувавши статтю «Грядущий хам». Тоді його стаття викликала обурення в колах літераторів. Аякже! Усі ж вони вірили в соціалізм, хоч і без Бога, але з «чєлавєчєскім ліцом». Однак соціалізм не буває з людським обличчям. Крізь його машкару завше проступає диявол. […]

Врешті-решт ті, що накинулися на Мережковського, через кілька років прозріли, коли їм, «тупим вівцям», позатикали роти, а потім взагалі знищили.

Хам, який гряде нині, — це той самий неотесаний бовдур, який прийшов до влади після октябрської революції. Бо вся ця голота з головами, набитими трачинням, має одну важливу для чабанів властивість: вона буде слухняно виконувати будь-які їхні команди. В силу своєї тупості заглиблюватися в їхній сенс і доцільність не стане. Бо навіщо їй думати? За неї вже встигли подумати. […]

Головний чабан йшов до влади, граючи роль свого пацана, чувака з народу, простого вчителя і доброго чарівника, який проти буржуїв. І не лише проти буржуїв, а ще й проти корупціонерів. І коли він на телекамери спочатку сипле громи й блискавки на різних лушпайок, з ефектом звільняє у бурштиновій справі аж… лісника.

«Тупі вівці» не розуміють, що неможливо одним порухом руки когось звільнити. А тому з усіх керівників митниць і начальників поліції, яких на телекамеру звільнив комік, насправді звільнився лише керівник Львівської митниці. І все.

Щойно тепер у СН замислилися над тим, що пора міняти закони, за якими можна звільняти держслужбовців. Виходить, що спочатку звучить великий пук, а потім тільки вмикається логіка. […]

Нова влада за сто днів відмовилася від більшості своїх обіцянок і те, в чому вона звинувачувала попередню владу, раптом виявилося не таким уже й поганим. Ба більше! Виявилося просто чудовим. І Свинарчук нікому вже не заважає. І «Роттердам» уже тепер не той, що колись при баризі…

Тоді він був кака, і полум’яний Олесь Доній гучно звинувачував баригу, який на цій схемі шалено розбагатів, перебуваючи у змові з Путіним. А тепер «Роттердам» цяця. Бариги нема, тепер будемо багатіти ми.

Але в країні, чиїм президентом став комік, усе робиться комічним. Можна тільки іржати зо сміху, читаючи глибокодумні висновки детективів НАБУ і САП про те, що вони не знайшли документального підтвердження, що вугілля в Україну за формулою «Роттердам» потрапляло морем з… Роттердама!

Коли гряде хам, то не чекайте від нього милості. Не чекайте справедливості й правди. Чекайте режиму, який уже давно вкоренився в Росії.

Хочете блокувати трибуну? То погляньте, вівці, на місця, які вам виділили чабани. Ви в оточенні їхніх сторожових псів. Вам просто не дадуть підійти без дозволу до трибуни. Вам судилося сидіти крячкою на гальорці і свистати або тупотіти ногами.

А закон про майдани, мітинги, народні віча й таке інше вже тихо жевріє у світлих головах хамів. Бо влада хамів над вівцями може триматися лише на багнетах, а не на законах.


Я не редагував цей текст.

Так вчинок Бужанського обурливий, та й взагалі цей персонаж мені дуже не до вподоби. Він самовпевнений, погано вихований та вульгарний. І його погляди мені теж не подобаються.

Але мушу зазначити -цей матеріал мені не подобається набагато більше. Автор просто дихає ненавістю та зневагою, він ненавидить та зневажає усіх, хто думає не так, як він. ВІн сам хам набагато більшою мірою, аніж Бужанський, він сповнений становою пихою по самі свої вуха, він зневажає власний народ. Це справжнісінький більшовик - і саме такі як він завжди були ладні вбивати задля своїх цінностей, позаяк вони визнають лише одну систему цінностей і лише одну точку зору - тобто перед нами справжній непідробний фашист (я маю на увазі не лайку росіських ЗМІ, а певний тип політичного мислення, що не знає ані компромісів, ані миру, не знає сумнівів і певен, що усі незгодні мають бути або знищені, або навернуті - і задля цього будь-які жертви виправдані.

Я б назвав матеріал ОБЕРЕЖНО ФАШИЗМ!, - але це теж було б проявом ненависті, яку я заперечую серед українців.
І я раджу кожному, хто це прочитав, знов переглянути матеріал попередній - ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ

І мені вкрай прикро - що таке шановне видання як НВ визначило цей матеріал як рекомендований до читання

Последние записи в журнале

 • Национальная гордость и ошибки гуманизма

  О самолюбие! ты рычаг, которым Архимед хотел приподнять земной шар! /Михаил Лермонтов/ Михаил Дубинянский Тридцать лет назад, 17…

 • А я не знал...

  Каждый советский человек от мала до велика знал, что Ленин был в сибирской ссылке в селе Шушенское, но никто не знал, что в эмиграции в Швейцарии…

 • Далеко пойдет?

  Интервью первого изгнанника из Слуг переполнено деталями. По мысли самого интервьюируемого они должны характеризовать партию Зеленского в… • 1
То, что Вам не понравилась форма - понятно. А вот по содержанию - ни слова. Роттердам, Свинарчук, таможня, янтарь, уважение к оппозиции при распределении мест в Раде Вы ничего из этого прокомментировать не хотите?
Да и вообще: ранее вы писали, что у Зеленского нет власти, потому его нельзя было оценивать. Уже можно? И как Вам то, что вырисовывается?

Виктор Петрович считает (по крайней мере так он писал раньше), что оценивать Зеленского можно будет только в декабре, ближе к новому году. Так что - ждемс.
В общем, наберитесь терпения и дайте Зеленскому еще 100 дней :)))

Хочу - хотя на мой взгляд все тут очевидно


Вы перечислили подвиги команды Порошенко команда Зеленского при власти один месяц.

С у нее очень и очень много дел. Она сформировала Раду и кабмин просто за два дня. Она подала в срок бюджет. И законы лепит в пулеметном режиме - пусть и плохого качества.

Вы допускаете что ваши вопросы - немножко подождут - кабмин сейчас весь в бюджете


А суд АКС запущен по сути один день - расскажите - с какой скоростью суд должен завершить дела которые вы упомянули

По янтарю - если пять с лишним лет власть не препятствовала а только снимала дань - как теперь решить вопрос с десятками тысяч людей? Просто расскажите как это по-вашему сделать


ВЫрастили огромную опухоль - как ее лечить? тут как с евробляхами - быстро не получится

В данном случае перечислил не я, а Винничук. Я только акцентировал на том, что кроме оценки формы хотелось бы услышать хотя бы пару слов о содержании.
Какое отношение АКС имеет к распределению мест в Раде и изменению отношения к Роттердаму на прямо противоположное?
"И законы лепит в пулеметном режиме - пусть и плохого качества" Ну прямо как в анекдоте про машинистку, которая печатает со скоростью 1200 знаков в минуту, но правда получается какая-то фигня. Так может лучше меньше, но лучше?
Ну, а на счет месяца, я никак понять не могу - всегда "Хромой уткой" называли уходящего президента, а у нас почему-то ею оказался не старый, а новый президент.


Edited at 2019-09-18 12:06 (UTC)

А кто вам сказал что изменилось отношение к Роттердаму: - к нему отношение осталось прежним

Просто по обязательствам подписанным еще Порошенко запущен рынок электроэнергии - так по сравнению с этим и Роттердам выглядит лучше

Хорошо, про Роттердам не буду спорить, но у меня складывается впечатление, что вы осознанно, ил неосознанно избегаете те мои вопросы, ответы на которые никак не связаны с Порошенко. При том, что у меня эта фамилия прозвучала на этой ветке впервые и я спрашивал исключительно о текущем руководстве страной, Вы в каждом своем ответе неизменно ее употребляли.

ВАм кажется - я с каждым днем вообще все меньше о нем думаю - напоминает только омерзительный прямой канал

Тогда кто Вас заставляет? Ведь мои вопросы о другом человеке (политической силе)?

Вот как раз с бляхами можно (и нужно) было решать вопрос быстро - достаточно было просто не продлевать мораторий на штрафы. Правда, эту бимбу Зеленскому тоже папередники заложили, + еще во время предвыборной бляхера его неудачно перехватили - пришлось обещать, а обещания мужчины обычно выполняют.

Да не в форме дело - там и по содержанию полная ахинея ...

 • 1