?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
Украина должна выйти из "Минска" и заморозить конфликт: официальное заявление партии ГОЛОС
trim_c

ЗАЯВА ПАРТІЇ «ГОЛОС»: НАМ ПОТРІБНА НОВА СТРАТЕГІЯ ПЕРЕМОГИ

🔸 Крим та частина Донецької та Луганської областей – окупована територія України, і не можна розглядати їх окремо одне від одного;
🔸 На сьогодні не існує реалістичного та швидкого шляху повернути ці території на умовах України: ані військового, ані дипломатичного;
🔸 У нинішньому економічному стані повернення тільки частини Донбасу на умовах Росії, легітимізованих Мінськими домовленостями, несе ризик втрати незалежності та суверенітету країни;

ми вважаємо, що єдиний ефективний шлях для України сьогодні — це вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій.

Ми боремося на два фронти — з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою та неефективністю державних інституцій на внутрішньому. Поки що повернути Крим та Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо. Тому потрібно будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, коли в нас буде достатньо сил, а міжнародна ситуація буде цьому сприяти.

Сьогоднішня Росія не готова до конструктивної розмови. Вона продовжує політику, розпочату в 2014 році: створити контрольовану автономію в складі України, яка знищить нас зсередини. Так очікувана президентом Зеленським поїздка на зустріч в Нормандському форматі може принести лише дві речі: групову фотографію і примушення України до миру на умовах Москви. З виборами без контролю над кордоном, бо так записано в Мінських угодах.

Саме тому час визнати реальність і вийти з Мінських угод. При цьому не відходити ні на крок назад: ані на військовому, ані на дипломатичному фронтах. Але всі маємо зрозуміти: повернути Крим і частину Донецької та Луганської областей на наших умовах поки що немає можливості.

Україна має перегрупуватись і зібрати сили, щоб повернути втрачені території та людей, які стали заручниками агресора. Повернути в тому числі ментально.

Війна з Росією не має військового розв'язання сьогодні. Але ми маємо посилювати військову спроможність України і бути готовими переважити на свою користь силове протистояння, якщо раптом воно станеться завтра. Створювати стаціонарні військові бази, навести лад у ротації, інфраструктурі та забезпеченні армії.

Війна з Росією не має дипломатичного розв'язання сьогодні, але може отримати його завтра. Ми маємо посилювати свої дипломатичні позиції та бути готовими задіяти всі доступні міжнародні важелі проти агресора. Сьогодні міжнародна ситуація не є сприятливою для нас. Але завтра все може змінитися, і для цього потрібно докладати зусиль. А щодо санкцій — не треба розповідати нам про їх втрату. Якраз виконання Мінських угод веде до їх зняття. Ми втратимо і санкції, і суверенітет.

Війна з Росією поки що тримає в заручниках мешканців окупованих територій Сходу та Криму. Ми справді хочемо повернути своїх, але цьому заважають російські танки і російське телебачення. Пропонований росіянами «мир» може принести тільки «русский мир» на всю територію України. Ми мусимо створити програми дієвої, реальної підтримки тих, хто готовий переїхати і хто переїхав уже. І готуватися до деокупації та реінтеграції в момент, коли вона стане можлива.

І найголовніше: який би шлях ми не обрали для повернення своїх територій і людей — Україна повинна накачати також і економічні м'язи. Агресор не поверне нам забезпечених житлом і роботою людей, квітучі сади і розміновані поля. У нас попереду дуже багато важкої роботи з відновлення, на яку нам має вистачити економічних сил. Для цієї підготовки теж потрібен час. Процвітаюча економіка та заможні громадяни — найкращий аргумент правильності нашого шляху. І для наших міжнародних партнерів. І, головне, для наших співвітчизників з обох боків лінії розмежування.

Україна має вийти з Мінських угод і зосередитись на державних інтересах: зупинитися, навести лад, зібрати сили і спланувати мир на своїх умовах. І реалізувати цей план з сильної позиції — тоді, коли для цього з’являться реальні можливості.

Починати треба вже сьогодні.


Це дуже дивний документ. Для танго потрібні двоє - але тут у нас танок колективний. Бо у Мінському процесі прямо задіяно 4 країни, а опосередковано майже усі країни Європи та Північної Америки. І аби ми спромоглися вийти із Мінських угод і при цьому (цитую) посилювати свої дипломатичні позиції та бути готовими задіяти всі доступні міжнародні важелі проти агресора ми щонайменше маємо перш ніж оголосити про вихід із Мінську бути певні що такий крок "посилить наші дипломатичні можливості", а не зруйнує їх ущент.
Тобто маємо бути певні, що такий крок не викличе відразу у країн Європи і не штовхне їх до тісної співпраці із Росією.

На сьогодні я не бачу щонайменших натяків на таке.

Далі про танго для двох: Росії і України. Аби заморозити конфлікт необхідна згода Росії, а вона вочевидь геть цього не бажає. Вона бажає вбивати українців.

І яким чином партія ГОЛОС пропонує досягти заморозки конфлікту? А ніяким.

Тобто пропозиція партії це не політична пропозиція і навіть не політична позиція, це - торічелева порожнеча. Просто піар-хід, позаяк не запропоновані жодні конкретні дії і жоднгі засоби забезпечення.

І мені сумно, бо саме за цю партію я голосував
Метки:


  • 1
Ну значит распад продолжится

жги сраную ватку - делай мир теплей

чем быстрее распадьоцца сраная пидарашка - тем более лючше для всехъ . татарстан и чечения с якутией и удмуртией без проблем смогут дагаварицца со всем миром

голос как всегда пукнули в лужу, ничего нового.

Тов. Троцкий уже заявил как-то "Ни мира, ни войны". Немцы сказали "пасиб" и двинули войска вперёд. Так и тут будет.

"Голос" не понимает, что Минск был ловушкой для Путина, и подпись РФ под обоими "Минсками" - на вес золота.
Отказ от Минска означает развязать руки агрессору и снять с него санкции, потому что они ровно на Минске и базировались.

ЗЫ. Похоже, у Пинчука появились проблемки с экспортом труб...

Да напрасно вы переживаете...
У РФ останутся санкции за Крым....
Снимут за "Минск" - придумают еще за что нибудь....

= І яким чином партія ГОЛОС пропонує досягти заморозки конфлікту? =

Святослав Вакарчук, мабуть, таємний прихильник Льва Троцького. :-)
Це ж він колись сказав німцям у Брест-Литовську:
"Ни мира, ни войны: мир не подписываем, войну прекращаем, а армию демобилизуем!" (с)

= Просто піар-хід, позаяк не запропоновані жодні конкретні дії і жодні засоби забезпечення. =

Здається мені, це не піар-хід, оскільки не тільки у вас виникли зараз питання щодо конкретних засобів замороження конфлікту.
Справа в тому, що лідер партії "Голос" - не політик, а поет, митець. Він і раніше висловлювався у тому ж сенсі. Навіть найвідоміша його пісня останніх років - "Не твоя війна".
https://www.youtube.com/watch?v=eOtEC4wCA40
Крім того, він - галичанин. Остап Дроздов ще 2 березня 2014-го написав статтю "Да свіданія, це не наша війна!": https*://ipress*.ua/articles/da_svidaniya_tse_ne_nasha_viyna_51604*.html
Там йдеться здебільшого про Крим, але і про Південний Схід України він пише так:
"Юго-Восток повинен чітко сказати, у складі якої держави хоче бути: у складі путінської тоталітарної – чи української ніякої. Хоча навіть тут я мушу всіх розчарувати: який би вибір не зробив Юго-Восток – усе одно це не влаштує тих українців, яким набридло борсання на місці й постійне оглядання у східному напрямку. Інакшими словами: доки Юго-Восток у складі України й активно голосує на виборах – доти вся Україна приречена на болото.
...
Мені постійно кажуть: там (не за морем і не за океаном, а ТАМ, на Східній Україні) дуже багато наших патріотів, і ми не можемо кинути їх напризволяще. Погоджуюсь. Якщо це правда і якщо ТАМ їх багато – то тим більше, чого ми так хвилюємося? Значить, нема чого переживати, якщо ТАМ багато наших патріотів. Якщо вони є і якщо їх багато – то вони мусять ризикнути своїм життям так само, як ризикнули своїм життям наші хлопці, коли повстали проти режиму, озброєного до зубів. Дорогі наші східняки, вийдіть і ризикніть!!! Чи, може, ви знову чекаєте, щоб хлопці з Галичини визволяли вас із-під кремлівського чобота?"


Edited at 2019-11-08 16:26 (UTC)

Так і є. Точнісінько так само, як аналогічна тріскотня опозиції за часів минулої влади - гриценків, сироїдів, яременків тощо тощо.

Мне почему то Самопомощ вспомнилась

Спасибо, надо опять обязательно переслать Путину. Страна открыто готовится с нами воевать, когда сочтёт момент удачным. Сколько повторяю: нам следует не дожидаться.

Edited at 2019-11-08 16:54 (UTC)

Бгг. Вас же тут нет. Как же тогда с вами воевать?

Я так понимаю, под заморозкой конфликта подразумевается констатация того, что конфликт долгосрочный, отказ от Минска и развитие своей части территории.

Согласен с Вами - это полный бред и взаимоисключающие параграфы. Замораживать конфликт - так или иначе надо, но выходить для этого из минского процесса - не только бесполезно, но и вредно.

Европа снимет санкции, раз Украина не будет стремиться урегулировать конфликт. Зрадо-перемога получается, но что ещё ждать от певца?


Зачем замораживать то, что можно закончить? Сейчас для этого создаются все условия. В Золотом уже развели войска и пока всё нормально.
Тут многие почему-то считают, что Россия "бажає вбивати українців". Да насрать Путину на украинцев, как и на русских, казахов и всех остальных. Он мыслит другими категориями, в которых вообще по национальностям людей не различает. У него есть государство, с которым он давно себя полностью ассоциирует, и интересы государства, как он их понимает. А также множество проблем, из которых он не может позволить себе выйти с потерей лица. Минские соглашения это для него именно такой шанс - уйти с Донбасса, но чтобы россияне думали, что он там победитель, и всё на его условиях. Но похоже, что и украинцы на это повелись.
Нет там никаких условий Путина, есть условия Европы и НАТО, за который Путин уцепился и выдаёт их за свои. Это не Путин закрывает нам дорогу в НАТО, это НАТО закрывает дорогу в себя и даже ПДЧ не хочет давать. Это Европа не видит нас в ЕС даже через 20 лет, да и не факт, что сам это ЕС к тому времени останется - Британия уже сваливает.

Затем, что сейчас Украина не платит за контролируемый Россией лугандон и не выполняет путинские хотелки, а после капитуляции будет.

Так зачем Украине брать на себя многомиллиардные расходы и обязанность учитывать путинские пожелания, высказываемые "лидерами Донбасса", в обмен на снятие с России санкций?

Не читайте советских украинских газет, перед обедом :))

Выход из "Минска" может привести к снятию санкций с России.
Ну и на кого тогда эта партия работает?

Капитуляция приведет к тому же самому. Так зачем платить больше?

Слегка оффтоп.
Смотрел Вакарчука на позапрошлой передаче Шустера. Жалкое зрелище.
Человек с нулевой харизмой. Что они с ним сделали? Был же вроде нормальный пацан.
Вымученная жестикуляция, неприятный голос, какие-то несвязные объяснения. Даже как-то жалко его.

  • 1