trim_c (trim_c) wrote,
trim_c
trim_c

Позиция Порошенко (дополнено)


Порошенко в твитере обозначил свою позицию


@poroshenko
Канали групи Медведчука стали відвертим знаряддям російської інформаційної війни проти України. І у цій війні Україна має право і повинна захищатися, використовуючи для цього всі наявні інструменти.
10:11 AM · 3 февр. 2021 г.·Twitter for iPhone

@poroshenko
Свого часу я прийняв рішення заборонити в Україні російські телеканали і соціальні мережі, і був за це нещадно критикований. Але життя за ці роки довело правильність та ефективність того кроку. Вони перестали бути значущим каналом поширення дезінформації в Україні.

@poroshenko
Ми застерігаємо владу від тиску на українські патріотичні телеканали, бо розуміємо, що прецедент з медіа Медведчука цікавить її не лише в контексті боротьби з російською пропагандою, але й з точки зору боротьби з будь-якою критикою на адресу Зеленського.

@poroshenko
Протягом п’яти років президентства наша команда, навіть в умовах активної фази війни, неухильно дотримувалася стандартів демократії, гарантувала забезпечення прав громадян, в тому числі і фундаментального права на свободу слова.

@poroshenko
У жовтні 2018 року саме наша команда ініціювала і ухвалила постанову про обмежувальні заходи щодо проросійських українських телеканалів. Єдина причина, з якої постанова не була реалізована тоді, полягає в тому, що вона наклалася на початок виборчої кампанії.

@poroshenko
Ми відклали реалізацію постанови про обмежувальні заходи щодо проросійських українських телеканалів на поствиборчий період. Але вибори виграв пан Зеленський. І, до речі, всі три канали підтримували саме його.

@poroshenko
Навіть при розв'язанні складних політичних проблем ми дотримувався норм права, а воно прямо забороняє санкції проти українських фізичних та юридичних осіб, крім як за причетність до фінансування тероризму. Правова чистота рішень теж має значення, для Європейського суду так

@poroshenko
Політично ми підтримуємо рішення РНБО як таке, що направлене на захист України. Ми розуміємо, що воно стало прямим наслідком американських санкцій проти представників російської п'ятої колони, які проводили свої кампанії на зазначених телеканалах.

@poroshenko
Чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів? І навіть заявляв, що не має прав та повноважень закривати будь-який канал. І чому рішення РНБО не стосується каналу «Наш»?


Забавно наблюдать как Порошенко пытается превратить твиттер в фейсбук, пытаясь изложить обоснование позиции. НО твтиттер не для обоснований а для смсок и тычков в зубы противнику.

Еще забавнее выглядит попытка Порошенко хотя бы и с оговорками, но поддержать Зеленского. когда его комментаторы на канале лягают Зеленского и поливают решение, обвиняя Президента чуть ли не в сговоре с Медведчуком и Путиным - очень хочу, посмотреть как поведет себя ЕСПРЕСО.

Вообще пора бы понять читателям: подлинную позицию Порошенко излагают его каналы, а он при этом может остаться в стороне и даже говорить противоположные вещи. Таков его стиль.
Потому пока что Порошенко занимает две позиции сразу - будет определяться применяясь к обстоятельствам

И смешнее всего выглядит обвинение:
Чому Зеленський чекав аж два роки, коли проросійська істерія на каналах набрала небачених раніше обертів? І навіть заявляв, що не має прав та повноважень закривати будь-який канал. І чому рішення РНБО не стосується каналу «Наш»?

Это говорит президент который не просто допустил формирование пула Медведчука но еще и способствовал обретению Медведчуком монополии на поставки автомобильного газа - и не запрещал ничего абсолютно - ведь ему мощная пророссийская пропаганда была выгодна, у них непересекающееся электоральное поле и она у него отнять голосов не могла. А у Зеленского могла

Tags: Порошенко, СНБО, ТВ, запреты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 44 comments