Обыкновенный фашизм
Ирэн Аброскина
3 мин.
«РИА Новости»: «Путин взял на себя историческую ответственность, решив не оставлять решение украинского вопроса будущим поколениям».
Без слів. Нагадаю, що політика Гітлера щодо євреїв теж називалась «Endlösung der Judenfrage» - «рішення єврейського питання».
Ось тепер вже відкритим текстом...
Саме так! Я давно переконав своїх читачів, що фраза Пушкіна Бывают странные сближения недаремно стала моєю улюбленою.
ТОж придивіться до паралелізму двох фраз
А щодо другої - ми наочно бачимо, що вона значить, а текст «РИА Новости» підтверджує те, що я стверджую вже котрий рік: справжньою метою Путіна є зникнення українців як народу.
Цього народу не повинно бути - він це казав цілком одверто, правда називаючи це "зачисткою від націстів" Але всі українці, що не погодились зватися "русскими", для Путіна та його прихильників - нацисти.
Від України та українців мють лишитися Медведчук та Кива, а ще захарченкі усіх гатунків.
Це ворог екзістенціальний, і своє націстське нутро він навіть вже не приховує. Нам загрожує звичайний нацизм ХХІ сторіччя.
Отже ми б'ємося за право жити і бути собою на своїй землі. І нікому не вдастся лишити нас цього права
«РИА Новости»: «Путин взял на себя историческую ответственность, решив не оставлять решение украинского вопроса будущим поколениям».
Без слів. Нагадаю, що політика Гітлера щодо євреїв теж називалась «Endlösung der Judenfrage» - «рішення єврейського питання».
Ось тепер вже відкритим текстом...
Саме так! Я давно переконав своїх читачів, що фраза Пушкіна Бывают странные сближения недаремно стала моєю улюбленою.
ТОж придивіться до паралелізму двох фраз
...решение еврейского вопроса
... решение украинского вопроса
щодо першої ми сьогодні добре знаємо, що вона значилда для євреїв.... решение украинского вопроса
А щодо другої - ми наочно бачимо, що вона значить, а текст «РИА Новости» підтверджує те, що я стверджую вже котрий рік: справжньою метою Путіна є зникнення українців як народу.
Цього народу не повинно бути - він це казав цілком одверто, правда називаючи це "зачисткою від націстів" Але всі українці, що не погодились зватися "русскими", для Путіна та його прихильників - нацисти.
Від України та українців мють лишитися Медведчук та Кива, а ще захарченкі усіх гатунків.
Це ворог екзістенціальний, і своє націстське нутро він навіть вже не приховує. Нам загрожує звичайний нацизм ХХІ сторіччя.
Отже ми б'ємося за право жити і бути собою на своїй землі. І нікому не вдастся лишити нас цього права